Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Bisigirskis, 4549

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Adam Bisigirskis, jestem pogodnym 36 letnim mężczyzną, mieszkańcem Poznania. We wrześniu 2014 roku, uległem wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego zostały mi amputowane obydwie kończyny dolne...
 Nazywam się Adam Bisigirskis, jestem pogodnym 36 letnim mężczyzną, mieszkańcem Poznania. We wrześniu 2014 roku, uległem wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego zostały mi amputowane obydwie kończyny dolne. Dzięki specjalistycznym protezom mógłbym powrócić do aktywności zawodowej i normalnego życia. Niestety, cena specjalistycznych protez jest bardzo wysoka i suma taka jest dla mnie nieosiągalna.Zwracam się do wszystkich ludzi, którym los innych nie jest obojętny, o wsparcie finansowe. Chciałbym w przyszłości być samodzielny i nie być ciężarem dla innych osób.   Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Bisigirskis, 4549 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Z góry dziękuję za pomoc.

Bisigirskis, 4549
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: