Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Małachowska, 4519

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Bożena. Od urodzenia choruję na postępujący zanik mięśni. Robię jednak wszystko, aby choroba nie zdominowała mojego życia. Każdego dnia staram się być aktywna i nakłaniam moje mięśnie do działania.
Zawsze bardzo ceniłam sobie samodzielność, dlatego pragnę ją utrzymać w jak największym stopniu i przełamywać ograniczenia, jakie stawia przede mną choroba. Doskonałym wsparciem są dla mnie fundusze zebrane z 1% podatku, ponieważ to dzięki nim mogę stale korzystać z terapii oraz sprzętu, które pomagają mi w codziennym funkcjonowaniu. Będę ogromnie wdzięczna, jeżeli znajdziesz się w gronie osób, które mnie wspierają.

Małachowska, 4519
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: