Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Szulim, 4191

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Patrycja Szulim. Mam 25 lat. Od urodzenia jestem osobą niepełnosprawną ruchowo, poruszam się na dwóch protezach podudzi.
Mimo trudności życiowych z jakimi się zmagam stawiam sobie dość duże cele w życiu i jestem uparta w dążeniu do nich. Na co dzień jestem osobą bardzo aktywną, w miarę możliwości realizuje swoje pasje oraz marzenia. Zmagam się z częstymi bólami kręgosłupa oraz bólem kikutów wywołanym otarciami protez. Wymagam stałego zaprotezowania, co wiąże się z bardzo dużym kosztem. Dzięki protezom mogę nie tylko chodzić, ale też normalnie funkcjonować i być samodzielną. Aby zachować aktualną sprawność fizyczną potrzebuje również stałej rehabilitacji, dlatego proszę Państwa o pomoc.

Szulim, 4191
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: