Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Ryńca, 4024

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Igor. Jestem wesołym chłopcem, lecz czasem nie rozumiem tego co się dzieje wokół mnie...
Mam na imię Igor. Jestem wesołym chłopcem, lecz czasem nie rozumiem tego co się dzieje wokół mnie. Moje schorzenie to AUTYZM WCZESNODZIECIĘCY i CAŁOŚCIOWE ZABURZENIE ROZWOJU. Logopeda, psychiatra, neurolog i wielu innych specjalistów to moi dobrzy ludzie, którzy mi pomagają zrozumieć świat i uczą w nim żyć. Dołącz do tego grona i wspomóż mnie bym mógł w przyszłości być samodzielny.                  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Ryńca, 4024 pomagają Państwo Igorkowi w jego codziennych zmaganiach. Dziękujemy za każdą pomoc.

Ryńca, 4024
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: