Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Górecka, 3948

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Lila, urodziłam się w lipcu 2014 roku z wrodzonym niedosłuchem zmysłowo-nerwowym. Moi rodzice do dziś nie wiedzą jednoznacznie, czy to wina genów czy wirus cytomegalii narobił szkód w moich uszkach. Ale za to obiecali, że zrobią wszystko, abym zawsze mogła usłyszeć, jak bardzo mnie kochają.
Od 6 miesiąca życia używam aparatów słuchowych i dzielnie korzystam z rehabilitacji słuchu i mowy, aby nie tylko słyszeć i mówić, ale również rozumieć otaczający mnie świat i ludzi. Choć z pozoru nie różnię się niczym od rówieśników, mój niedosłuch stopniowo się powiększa - ze stopnia średniego do znacznego. A to oznacza, że
w przyszłości mogę potrzebować operacji, której bardzo się boję.

Górecka, 3948
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: