Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Socha, 3935

Kilka słów o beneficjencie

Mam 27 lat  dwa lata temu dokładnie 13.04.2013 roku uległem wypadkowi, w którym zostały zmiażdżone kości łokcia lewej ręki
 Mam 27 lat  dwa lata temu dokładnie 13.04.2013 roku uległem wypadkowi, w którym zostały zmiażdżone kości łokcia lewej ręki, groziła mi amputacja ale lekarze zdołali uratować rękę. Niestety operacje i rehabilitacje, które miałem nie przyniosły poprawy i w dalszym ciągu nie mogę poruszać ręką co uniemożliwia mi utrzymanie rodziny a także niektóre zabawy z moim dwuletnim synkiem .W obecnej chwili ratunkiem abym mógł żyć normalnie jest operacja, która jest kosztowna dlatego też zwracam się z prośbą do Państwa.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Socha, 3935 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.

Socha, 3935
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: