Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Sikora, 3862

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Anna Sikora. W 2013 r. zostało u mnie stwierdzone stwardnienie rozsiane.
Wszelkie codzienne czynności sprawiają mi trudność. Oprócz bardzo licznych dolegliwości zdrowotnych stwardnienie rozsiane wpływa mocno na moją sytuację finansową, ponieważ jednocześnie przy terapii finansowanej przez NFZ przyjmuję liczne lekarstwa, za które płacę sama. Niestety obok dolegliwości typowych dla SM w moim przypadku dodatkowo choroba powoduje gwałtowne pogarszanie się wzroku, przez co bardzo często muszę zmieniać okulary oraz problemy z pęcherzem, przez które pomimo zabiegów jestem zmuszona nieustannie korzystać z bardzo drogich środków higienicznych.

Sikora, 3862
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: