Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Sztefko, 3516

Kilka słów o beneficjencie

Witam. Mam na imię Kamil, mam 29 lat i całe życie przed sobą. W 2013 r. uległem wypadkowi na motocyklu. Uszkodziłem kręgosłup na poziomie piersiowym, w wyniku czego jestem sparaliżowany od klatki w dół...
Witam. Mam na imię Kamil, mam 29 lat i całe życie przed sobą.W 2013 r. uległem wypadkowi na motocyklu. Uszkodziłem kręgosłup na poziomie piersiowym, w wyniku czego jestem sparaliżowany od klatki w dół.Wydarzenie to całkowicie zmieniło moje życie, teraz poruszam się ma wózku inwalidzkim a dalsza rehabilitacja pozwoli mi na uzyskanie jak największej sprawności i usamodzielnienie się.Zwracam się do Państwa o wsparcie finansowe na zakup sprzętów rehabilitacyjnych, rehabilitacji domowej a także przystosowanie mieszkania do życia na wózku.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sztefko, 3516 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu. 

Sztefko, 3516
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: