Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Brzozowska, 3328

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Beatka Brzozowska, mam 24 lata. Od urodzenia choruję na przepuklinę oponowo rdzeniową...
Nazywam się Beatka Brzozowska, mam 24 lata. Od urodzenia choruję na przepuklinę oponowo rdzeniową. Gdy miałam roczek, przeszłam 2 operacje na kręgosłup, w wyniku których poruszam się na wózku. Dodatkowo choruję na dolegliwości neurologiczne i urologiczne - mam niewydolność nerek. W związku z tym, przyjmuję różne leki i korzystam z zaopatrzenia urologicznego.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Brzozowska, 3328 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Z góry dziękuję za pomoc.

Brzozowska, 3328
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: