Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Biedroń, 3198

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Agnieszka. Na stwardnienie rozsiane choruję od 2011r. Mam za sobą kilka rzutów i kilkanaście pobytów w szpitalu. Z każdym rzutem choroba pozostawia po sobie ślad w postaci dysfunkcji wielu czynności organizmu.
Po ostatnim rzucie z 2020 pozostały problemy z równowagą i zawroty głowy, pomimo których staram się jakoś funkcjonować. SM to choroba nieuleczalna i autoagresywna, dlatego ważne jest aby nie dopuszczać do żadnych infekcji i stanów zapalnych. Wiąże się to z kolejnym kosztem wizyt u specjalistów, leków i badań. 1% to szansa dla mnie, aby jak najdłużej chodzić i widzieć.

Biedroń, 3198
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: