Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kołakowski, 3161

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Michał Kołakowski. Mam 16 lat. Jestem osobą niepełnosprawną od urodzenia. Urodziłem się z Zespołem Downa...
Nazywam się Kołakowski. Mam 16 lat. Jestem osobą niepełnosprawną od urodzenia. Urodziłem się z Zespołem Downa. Mam wiotkość mięśni, alergię pokarmową i wziewną, atopowe zapalenia skóry, niedoczynność tarczycy oraz trudności w codziennym funkcjonowaniu. W związku z niską odpornością i alergią muszę ciągle zażywać drogie szczepionki uodparniające oraz stosować zabiegi odczulające. Uczę się w I klasie gimnazjum w szkole specjalnej. Szkoła często organizuje odpłatne wycieczki oraz turnusy rehabilitacyjne, w których mogę sam uczestniczyć bez rodziców. Chciałbym jak najczęściej korzystać z tych wyjazdów, dzięki którym uczę się samodzielności i nabieram pewności siebie.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Kołakowski, 3161 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach. Dziękuję za okazaną pomoc.

Kołakowski, 3161
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: