Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Sokołowska, 2726

Kilka słów o beneficjencie

Trzy lata temu nasza mama, Apolonia Sokołowska, niespodziewanie zachorowała. Do tego czasu wszystkim pomagała: w wychowaniu dzieci, w chorobach, była na miejscu w każdej  potrzebie, a teraz sama potrzebuje pomocy...
Trzy lata temu nasza mama, Apolonia Sokołowska, niespodziewanie zachorowała. Do tego czasu wszystkim pomagała: w wychowaniu dzieci, w chorobach, była na miejscu w każdej  potrzebie, a teraz sama potrzebuje pomocy. Po rozległym udarze lewej strony mózgu doznała niemalże całkowitego paraliżu prawej strony ciała jak i utraciła zdolność mówienia i pisania. Potrzebna jest jej całodobowa opieka jak i rehabilitacja, dzięki której lepiej funkcjonuje. To dzięki dobrym ludziom i Państwa wsparciu, nasza mama samodzielnie je, samodzielnie siada, wstaje i pomału zaczęła chodzić przy wsparciu drugiej osoby,  ogólnie jej stan zdrowia się polepszył. Niestety wszystko to wymaga dużych nakładów pracy i środków finansowych. Koszty rehabilitacji, specjalistycznej opieki, leków, środków higienicznych przewyższają nasze możliwości finansowe, dlatego, jako jej córka, która się nią opiekuje, bardzo proszę o wsparcie. Jestem pewna, że dzięki Państwa pomocy będę mogła dalej pomagać i osiągać dalsze sukcesy w walce z chorobą jak i pozwolić Mamie godnie żyć. Jeszcze raz dziękujemy za wszelką pomoc – Ludziom Wielkiego Serca. Lucyna Sokołowska z Mamą  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Sokołowska, 2726 wspierają Państwo moją Mamę. Dziękujemy. 

Sokołowska, 2726
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: