Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wolwowicz, 2592

Kilka słów o beneficjencie

Dziewiętnastego czerwca 2013r., mając 34 lata, wypadłem z pierwszego piętra przez okno na beton...
Dziewiętnastego czerwca 2013r., mając 34 lata, wypadłem z pierwszego piętra przez okno na beton. Od tego czasu dzięki Państwa życzliwej pomocy finansowej przy rozliczeniu rocznym, mojej ciężkiej pracy oraz wytrwałości, dokonałem niemożliwego! Przeszedłem długą drogę od śpiączki, poprzez wózek inwalidzki i codzienne zmagania z niepełnosprawnością – udało mi się wstać na nogi! Teraz czas na kolejny krok! Trzeci i mam nadzieję ostatni raz zwracam się z prośbą do Państwa o przekazanie 1% podatku, który i tak trzeba oddać. Pieniądze przeznaczę na aparat słuchowy z mikrofonem kierunkowym. Mając niedosłuch jednostronny taki aparat słuchowy ułatwi mi codzienne funkcjonowanie i pozwoli mi powrócić na rynek pracy. Bardzo dziękuję za pomoc i okazane serce!!!!W rozliczeniu PIT proszę wpisać  nr KRS 0000270809, cel szczegółowy 1%: WOLWOWICZ 2592.POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆPrzekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Wolwowicz, 2592 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.Z góry dziękuję za pomoc.

Wolwowicz, 2592
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: