Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Macnar, 2013

Kilka słów o beneficjencie

Kuba ma 11 lat. Cierpi na wrodzoną wadę budowy kory mózgowej. Wynikiem tej wady jest padaczka lekooporna. Choroba uaktywniła się w wieku 8 lat, a po 2 weszła w zaawansowane stadium...
Kuba ma 11 lat. Cierpi na wrodzoną wadę budowy kory mózgowej. Wynikiem tej wady jest padaczka lekooporna. Choroba uaktywniła się w wieku 8 lat, a po 2 weszła w zaawansowane stadium. Bardzo liczne napady padaczkowe doprowadziły do zaburzeń wielu funkcji organizmu: pamięć, słabnięcie napięcia mięśni, niedowład prawej ręki, problemy z mową, wzrokiem, koordynacją itp. Dopiero dzięki zastosowaniu niestandardowego leczenia w IMID w W-wie (Instytut Matki i Dziecka) oraz intensywnej wielonarządowej rehabilitacji, Kuba na pierwszy rzut oka nie odróżnia się od swoich rówieśników. Dodatkowo Kuba ma zdiagnozowane ADHD, co wymaga dużego wsparcia psychologicznego.Z podziękowaniami Rodzice i siostry Kuby.

Macnar, 2013
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: