Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Plaugo, 1988

Kilka słów o beneficjencie

Moja córka Paulina w 2012r. ukończyła 19 lat. Była zdrową, zakochaną i szczęśliwą nastolatką, przygotowującą się do matury. Cały jej świat wywrócił się 02.01.2013r., kiedy dostała udaru mózgu.
Pojawiła się diagnoza: MOYAMOYA. To choroba neurologiczna charakteryzująca się postępującym zanikiem tętnic wewnątrzczaszkowych, szyjnych oraz kręgowych co porowadzi do udarów. Leczenia Pauliny podjeli się lekarze z Berlina. Wszelkie ewentualne konsultacje nadal będziemy przeprowadzać w Berlinie. Dziś Paulina dzięki Wam może studiować i cieszyć się każdym dniem mając nadzieję, że choroba nie wróci.

Plaugo, 1988
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: