Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kempa, 1740

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Jola Kempa. Od wielu lat zmagam się z niezdiagnozowanym niedowładem kończyn górnych i dolnych, któremu towarzyszą częste przykurcze mięśni, zawroty głowy i problemy z oddychaniem.
Z zawodu i zamiłowania jestem ciastkarzem. Niestety choroba nie pozwala mi na realizowanie się w pracy zawodowej, a ostatnim czasem uniemożliwia wykonywanie nawet najprostszych czynności życiowych. Poruszam się na wózku inwalidzkim. Aby osłabić bolesne skurcze mięśni szyi stosuję zastrzyki z toksyny botulinowej. Jedyną formą radzenia sobie z chorobą jest stała rehabilitacja, która wiąże się ze sporymi kosztami.

Kempa, 1740
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: