Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kwiatkowska, 14770

Kilka słów o beneficjencie

Witajcie. Od 2016r. zmagam się z zaawansowanym rakiem jelita grubego. Od tamtego czasu przeszłam 2 wznowy choroby, 4 operacje oraz 3 cykle chemioterapii. Aktualnie, od ponad roku, jestem w trakcie immunotetapii, dzięki której mam szansę zapobiegania przez jakiś czas kolejnym przerzutom.
Poprzednie cykle chemioterapii i aktualne leczenie zasiały spustoszenie w moim organiźmie. Muszę walczyć z wieloma skutkami ubocznymi i dbać o to, by mieć siłę do dalszej walki, co wiąże się z dużymi wydatkami. Dotychczas radziłam sobie z tym sama, wspierana przez najbliższych, jednak nie jestem w stanie już tego dłużej udźwignąć sama. Nie tracę nadziei ani optymizmu, uśmiecham się, czerpię z życia, ile się da, realizuję swoje pasje i walczę, ile sił, ale bez waszej pomocy mogę sobie nie poradzić. Proszę, nie pozwólcie, by uśmiech znikł z mojej twarzy. Podarujcie mi dłuższe życie.

Kwiatkowska, 14770
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: