Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Bartoszuk, 14361

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Piotr Bartoszuk, mam 34 lata. Choruję na nieuleczalną, postępującą dystrofię mięśniową. Poruszam się wyłącznie za pomocą wózka inwalidzkiego. Mam dwoje dzieci pełnych energii, z którymi chciałbym spędzać jak najwięcej czasu, nie tylko w domu, ale również na świeżym powietrzu.
Pomimo moich ograniczeń jestem osobą aktywną, która nie lubi siedzieć w domu. Staram się realizować moją dziecięcą pasję, którą jest wędkarstwo. Każda wolna chwila nad wodą jest dla mnie nie tylko wspaniałym hobby, ale również znakomitą formą rehabilitacji. Wymagam stałej rehabilitacji, która przekracza moje możliwości finansowe.

Bartoszuk, 14361
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: