Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Mączyński, 13882

Kilka słów o beneficjencie

Franek urodził się w 35 tygodniu ciąży jako wcześniak. Jest pogodnym i wesołym chłopcem, niestety jego przedwczesne przyjście na świat przyniosło skutki uboczne.
U Franka zdiagnozowano: wodonercze olbrzymie wrodzone obustronne, hipoplazję ciałka modzelowatego, wadę serduszka ASD II – ubytek przegrody między przedsionkowej i astmę wczesnodziecięcą. W związku z licznymi operacjami i pobytami w szpitalach, Frania rozwój psychoruchowy jest opóźniony. Aby móc dalej dzielnie walczyć, by dorównać rówieśnikom, wymaga wsparcia i rehabilitacji, co wiąże się ze sporymi kosztami.

Mączyński, 13882
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: