Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Majorowska, 13638

Kilka słów o beneficjencie

Pomóżcie Asi wrócić do samodzielności. W wieku 37 lat w dniu 12.05.2020 doznała wylewu krwotocznego do pnia mózgu. Konsekwencją jest zespół móżdżkowy, który objawia się licznymi problemami w mówieniu, chodzeniu oraz koordynacji ruchowej
Od zdarzenia występują również zaburzenia wzroku. Pierwszą walkę o życie wygrała, teraz walczymy o poprawę jego jakości. Ma dorastającą córkę w wieku 13 lat, dla której chce być nadal przyjaciółką uczestniczącą w jej codziennym życiu. Prosimy o wsparcie finansowe jej rehabilitacji, która wymaga ciężkiej pracy fizjoterapeutów, logopedy, optometrysty oraz innych specjalistów niezbędnych w tej trudnej sytuacji.

Majorowska, 13638
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: