Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kaszyńska, 13552

Kilka słów o beneficjencie

Mam na imię Agnieszka, mam 38 lat. W styczniu tego roku usłyszałam diagnozę: niezróżnicowana choroba tkanki łącznej oraz towarzyszący jej zespół Raynauda. Z osoby energicznej, uśmiechniętej, stałam się osobą leżącą, zależną od innych.
Jestem diagnozowana również w kierunku choroby neurologicznej. Wypadek samochodowy w styczniu tego roku, dodatkowo spowodował, że uraz kręgosłupa, który miałam kilka lat temu pogłębił się. Marzę, aby odczuć ulgę w objawach, znów wyjść do ludzi i chodzić na spacery, bez trudu wykonywać zwykłe czynności, założyć rodzinę i poczuć znowu radość. Na chwilę obecną nie jestem w stanie podjąć pracy. Dlatego proszę Cię o wsparcie.

Kaszyńska, 13552
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: