Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Musialska, 12981

Kilka słów o beneficjencie

Cześć, tu Amelka. Jestem wesołą trzylatką, która od kilku miesięcy z radością chodzi do przedszkola. Od urodzenia opiekuje się mną wielu specjalistów. Po urodzeniu przeszłam poważną operację – moje jelita, macica oraz jajniki były poza brzuszkiem.
Mam duże zmiany w prawej półkuli mózgu. Lewa rączka i nóżka nie są tak sprawne jak prawa strona. Regularnie uczęszczam na rehabilitację. Noszę specjalną ortezę, dzięki której lepiej mi się chodzi. Co pół roku trzeba ją zmieniać. Ciężko pracuję, ale się nie poddaję. Proszę, ułatw mi dalszą pracę – pomóż mi i moim rodzicom cieszyć się w pełni życiem.

Musialska, 12981
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: