Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Stefaniak, 12879

Kilka słów o beneficjencie

Antonina, zwana również Panią Tosławą lub po prostu Tosia - to 3 letnia dziewczynka, u której w styczniu 2020 roku zdiagnozowano Autyzm Dziecięcy.
Chciałabym bardzo podziękować Tym, którzy przekazali nam już 1% podatku. Tosia kontynuuje edukację w przedszkolu, w którym udało nawiązać się jej przyjaźnie, dzięki wam udało się również zebrać pieniążki na wykonanie badania "pakiet na start-autyzm". Naszym celem jest kontynuacja terapii oraz dalsze badania, a jak się uda to i może wyjazd na Turnus Rehabilitacyjny. Dziękujemy za wsparcie i jednocześnie w tym Roku Prosimy o przekazanie 1% podatku Tosi. Wierzymy, że wcześnie rozpoczęta terapia umożliwi Antoninie samodzielne funkcjonowanie w przyszłości.

Stefaniak, 12879
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: