Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Karolak, 12872

Kilka słów o beneficjencie

Dzień dobry, mam na imię Honorata. Choruję na nowotwór złośliwy piersi - trójujemny. Jestem po usunięciu węzłów chłonnych oraz części piersi. Przeszłam chemioterapię oraz radioterapię.
Niestety po leczeniu przeciwnowotworowym mój stan zdrowia uległ pogorszeniu. Doszło do uszkodzenia nerwów obwodowych (polineuropatia). Choroba nie pozwala mi „normalne funkcjonować”. Musiałam nauczyć się żyć z ciągłym bólem, ale staram się nie poddawać. Chcę żyć dla siebie i mojej ukochanej córki, która jest dla mnie wszystkim. Zwracam się do osób dobrej woli o pomoc w walce z moimi chorobami.

Karolak, 12872
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: