Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Różycki, 12520

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Jarosław Różycki, mam 35 lat. W wieku 16 lat stwierdzono u mnie obecność krwiaka śródmózgowego i poddano operacji, która ocaliła mi życie.
Pozostał mi jednak do dnia dzisiejszego niedowład lewostronny kończyn. Ogólnie radzę sobie w codziennych czynnościach, lecz w niektórych potrzebuję pomocy innych osób. W okresie letnim poruszam się za pomocą wózka elektrycznego, który już mi wiele lat służy i zaczyna się psuć. Marzę, by wymienić go na nowy. Od poniedziałku do piątku uczestniczę w Warsztatach Terapii Zajęciowych, gdzie ćwiczę oraz rozwijam swoje umiejętności. Potrzebna mi jest stała rehabilitacja. Liczę na Państwa pomoc. Wierzę, że dobro powraca.

Różycki, 12520
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: