Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Ludwiczak, 12304

Kilka słów o beneficjencie

Jestem Kubuś i mam 3,5 roku. Urodziłem się jako zdrowe dziecko. Zostałem zaszczepiony po porodzie i straciłem odruch ssania oraz nabyłem wzmożonego napięcia mięśniowego. Byłem rehabilitowany Vojtą, aby zacząć samodzielnie siadać, raczkować oraz chodzić.
Pani doktor, która mnie leczy zleca wiele kosztowych badań wykonywanych za granicą. Wskazują one, że mam drożdżyce jelit, nietolerancje histaminy, osłabioną wątrobę i szereg problemów metabolicznych. Mam również zaburzenia autystyczne. Od dwóch lat nie przybrałem na wadze. Leczenie i badania są bardzo drogie, nie stać nas na nie, lecz wiem że dzięki Wam Drodzy mogę być zupełnie zdrowy.

Ludwiczak, 12304
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: