Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Biedroń, 11981

Kilka słów o beneficjencie

Kaja zachorowała na cukrzycę typu 1 w lipcu 2019 r., co diametralnie zmieniło nasze życie. Do życia potrzebuje insuliny podawanej za pomocą specjalistycznej pompy.
Aby miała szansę na życie bez poważnych powikłań musi bardzo precyzyjnie kontrolować poziom glukozy we krwi. Do tego celu używa specjalistycznego sensora połączonego z pompą, który pomaga uniknąć jej hipoglikemii, a tym samym zagrożenia utraty przytomności i popadnięcia w śpiączkę cukrzycową. Zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów leczenia, rehabilitacji i materiałów pomocniczych związanych z opieką w chorobie.

Biedroń, 11981
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: