Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Bil, 11830

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Asia, jestem córką cudownej kobiety, która zmaga się z SLA (stwardnieniem zanikowym bocznym). Mama śpiewała w chórze kościelnym, dawało jej to wiele radości. Podstępna choroba zabrała jej głos. Mama nie może też przełykać. Odżywia się przez PEG.
Choroba jest nieuleczalna i w dalszym ciągu postępuje. Pojawił się problem z oddychaniem. Mimo ciężkiej choroby, mama nie poddaje się. Jej marzeniem jest łazienka z prysznicem, ponieważ ma problem z wchodzeniem do wanny. Niestety, wiąże się to z przebudową całej łazienki. To spory wydatek, dlatego proszę Was o wsparcie.

Bil, 11830
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: