Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Sulima, 11651

Kilka słów o beneficjencie

Witam, mam na imię Grzegorz. W wieku 18 lat w wyniku nieszczęśliwego skoku do wody doznałem złamania kręgosłupa na odcinku szyjnym. Spowodował on u mnie dysfunkcję kończyn górnych i dolnych oraz konieczność poruszania się na wózku inwalidzkim.
Mimo wielu przeciwności po roku przerwy powróciłem do szkoły, zdałem maturę, późnej ukończyłem studia magisterskie i podyplomowe, następnie podjąłem pracę. W wieku 29 lat zostałem szczęśliwym mężem. Staram się żyć aktywnie, uprawiać sport i w miarę możliwości podróżować. Dzięki Państwa pomocy chciałbym zebrać środki na zakup sprzętu rehabilitacyjnego, który zmniejszy skutki mojej niepełnosprawności i wpłynie na poprawę mojego stanu zdrowia.

Sulima, 11651
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: