Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Siódmak, 11328

Kilka słów o beneficjencie

Kochani! Mam 28 lat, wspaniałego i kochającego męża, z którym miałam mnóstwo pięknych planów, pracę w szkole jako nauczyciel wspomagający, która dawała mi ogromną satysfakcję. Cieszyłam się życiem i czerpałam z niego jak najwięcej, aż do 15.01.2019 r., kiedy usłyszałam diagnozę...
Poszłam do ginekologa na kontrolną wizytę podczas, której usłyszałam, że jest coś na jajniku, ale jest to pewnie zmiana czynnościowa, która po miesiączce powinna się zmniejszyć a następnie zniknąć. Na drugi dzień pojechaliśmy do szpitala zrobić markery nowotworowe. Po 2h wynik ca125 wyszedł 399,70 U/ml. Cały czas płakałam, nie wiedzieliśmy co robić, byliśmy przerażeni. Po dwóch dniach zrobili mi biopsję - rak złośliwy jajnika. Całe życie nam runęło... Przeszłam radykalną operację, która trwała 4,5h. Bardzo się boję, ale wiem, że muszę być silna, bo chcę żyć! Ale żeby wygrać walkę potrzebuje leków, specjalistycznych suplementów, wizyt lekarskich oraz terapii alternatywnej.

Siódmak, 11328
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: