Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Suchodoła, 10843

Kilka słów o beneficjencie

Jestem Kubuś. Skończyłem już roczek. Choruję na rdzeniowy zanik mięśni (SMA1) - rzadką i bardzo ciężką chorobę, która jeszcze do niedawna oznaczała wyrok. Na szczęście dzięki możliwości leczenia mam szansę na lepsze życie.
Jestem uśmiechniętym i ciekawym świata chłopcem, a dla moich rodziców - małym wojownikiem. Każdego dnia dużo ćwiczę i walczę o sprawność. Bardzo lubię się bawić i poznawać świat w ramionach mamy i taty. Niestety nie potrafię robić wszystkiego co mój zdrowy brat bliźniak, ale dzięki rehabilitacji i specjalistycznym sprzętom mogę coraz więcej.

Suchodoła, 10843
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: