Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Styn, 10734

Kilka słów o beneficjencie

Jestem Daria, mam 24 lata. W wyniku choroby straciłam nogę. Wszystko zaczęło się w styczniu 2016, zdiagnozowano u mnie nowotwór kości udowej w prawej nodze.
W skutek chemioterapii straciłam słuch. Zostałam poddana operacji wstawienia endoprotezy stawu kolanowego i uda. W wyniku dalszej choroby doszło do przerzutu na oba płuca. W 2017 konieczna była wymiana endoprotezy. W 2018 wykryto małą zmianę pod kolanem w prawej nodze (tej chorej). W grudniu potwierdza się wznowa choroby, tylko tym razem guz jest nieoperacyjny. Nie miałam szans na uratowanie kończyny. Czeka mnie długa droga aby odzyskać sprawność i jestem zdeterminowana osiągnąć ten cel.

Styn, 10734
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: