Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Przybył, 10468

Kilka słów o beneficjencie

Cześć, mam na imię Maja urodziłam się w 34 tyg. ciąży. Gdy miałam 6 miesięcy podczas odciągania sapki z nosa przestałam oddychać trafiłam do szpitala. Lekarze zdiagnozowali padaczke objawową (ogniskowo częściowa) i zespoły padaczkowe ze złożonymi napadami cześciowymi.
Po kolejnych badaniach i wizytach w szpitalu stwierdzono: Mózgowe Porażenie dziecięce czterokończynowe. Lekarze nie są w stanie określić czy kiedykolwiek zacznę sama chodzić. Potrzebuje długiej i ciężkiej rehabilitacji oraz sprzętu który pozwoli mi lepiej funkcjonować, co ułatwi opiekę nad mną. Długa druga przed mną i ciężka, ale wierzę że z pomocą dobrych ludzi moje i moich rodziców marzenie będzie kiedyś możliwe do zrealizowania.

Przybył, 10468
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: