Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Schwarzer, 10217

Kilka słów o beneficjencie

Mam 35 lat, w marcu 2018r. zdiagnozowano u mnie wieloogniskowy złośliwy nowotwór piersi oraz przerzuty do węzłów chłonnych. Przeszłam agresywną chemioterapię, radykalną mastektomię, radioterapię i długą rehabilitację.
Niestety skutkiem leczenia jest obrzęk limfatyczny ręki, a to utrudnia mi normalne funkcjonowanie. Mam również mutację genu BRCA1, co zwiększa ryzyko zachorowania na raka piersi w przyszłości. Przede mną dalsza rehabilitacja oraz długa, trudna i kosztowna droga rekonstrukcji, która z powodu powikłań tylko w części może być refundowana. Proszę podaruj mi 1% swojego podatku i pomóż odzyskać to co zabrała choroba.

Schwarzer, 10217
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: