Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Jesteśmy grupą lekarzy, która poprzez Fundację SASA realizuje działania mające na celu poprawę dostępu do podstawowej opieki medycznej na świecie. Założyliśmy Fundację SASA, aby móc działać - zbierać pieniądze i sprzęt, by pomagać potrzebującym placówkom medycznym. Zdobyte doświadczenie i wykształcenie postanowiliśmy wykorzystać, aby nieść pomoc innym - osobom chorym i cierpiącym, w miejscach w których brakuje podstawowego sprzętu oraz personelu medycznego, bez których opieka medyczna nie może być zagwarantowana na godnym poziomie.

Stawiamy na mądrą pomoc, odpowiadając na konkretne potrzeby lokalnych społeczności.

Działamy na terenie całego naszego kraju, a także poza nim. Projekty, które realizujemy odbywają się w miastach i wsiach Polski, a także w Tanzanii, Kazachstanie oraz na Ukrainie. Docieramy wszędzie tam, gdzie nasza pomoc jest potrzebna i tam gdzie możemy poprawić jakość opieki medycznej.

Wspierając Fundację SASA finansujesz:

- zakup podstawowego sprzętu medycznego dla potrzebujących placówek,

- wolontariat lekarzy i studentów medycyny mający na celu pomoc lokalnym społecznością w Polsce i na Świecie,

- akcje profilaktyczne mające na celu dbanie o zdrowie pacjentów w Polsce i na Świecie,

- edukację lekarzy zarówno w miejscach gdzie niesiemy pomoc jak również jak i tych którzy decydują się na współpracę z nami.

Wszystkie nasze działania skierowane są do pacjentów. To oni są głównymi beneficjentami wszystkich działań realizowanych przez Fundację SASA.

Dane naszego OPP: