Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Hospicjum Pomorze Dzieciom powstało w listopadzie 2014 r. z inicjatywy ludzi związanych od lat z domową pediatryczną opieką paliatywną, nieustannie wierzących w jej sens, chcących się uczyć i rozwijać, by jak najlepiej służyć maluchom. Nasi Podopieczni są dotknięci nieuleczalnymi chorobami prowadzącymi do przedwczesnej śmierci. Zapewniamy fachową opiekę lekarską, pielęgniarską, fizjoterapeutyczną i psychologiczną 24 h/dobę we wszystkie dni w roku. Dojeżdżamy do chorych dzieci w promieniu ponad 100 km od Gdańska, wypożyczamy nieodpłatnie specjalistyczny sprzęt medyczny, umożliwiający bezpieczny pobyt dziecka w domu, świadczymy opiekę socjalną, wspieramy rodziny w okresie żałoby (indywidualnie oraz Grupa Wsparcia). Miesięczny koszt kompleksowej opieki hospicjum wynosi około 100 tys. zł.
Po trzech latach walki o przetrwanie hospicjum udało się uzyskać dofinansowanie ze środków publicznych, jednak tylko w wysokości 35%. Oznacza to, że każdego miesiąca musimy uzbierać ponad 60 tys. złotych, by zabezpieczyć całodobową, kompleksową opiekę medyczną nad śmiertelnie chorymi dziećmi. Uruchomiliśmy również hospicjum perinatalne „Tulipani” obejmujące opieką pary dowiadujące się o śmiertelnej wadzie płodu.

Kierujemy się zasadą: „Skoro nie możemy dołożyć dni do życia naszych dzieci, dołóżmy życia do ich dni”.

Dziękujemy za wspólne dokładanie ŻYCIA do dni nieuleczalnie chorych dzieci.

Dane naszego OPP:

Nasi partnerzy

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję