Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Jesteśmy wolontariuszkami mieleckiego schroniska dla zwierząt. Fundację prowadzimy całkowicie za darmo w czasie wolnym od pracy i obowiązków. Nie mamy etatów, ani nie bierzemy żadnego wynagrodzenia za naszą działalność.
Robimy zdjęcia zwierząt ze schroniska.
Pomagamy w adopcjach zwierząt ze schroniska. Ogłaszamy i szukamy domów.
Prowadzimy akcje kastracji i sterylizacji dla zwierząt właścicielskich. Nasz fanpage udostępnia grzecznościowo zwierzęta ze schroniska oraz podziękowania dla darczyńców.

Nasza strona to www.mielec.bezdomne.com. Prowadzimy ją od 2005.

Razem z nami są wolontariusze mieleckiego schroniska. Wspólnie walczymy o lepsze dziś i jutro dla bezdomnych psów i kotów.

Dane naszego OPP:

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję