Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Tesco powstała w 2012 roku, jako kolejny krok w rozwoju strategii zaangażowania społecznego Tesco w Polsce. Jej celem działania jest wspieranie wartościowych inicjatyw i projektów społecznych, ukierunkowanych na pomoc dzieciom i młodzieży oraz na rzecz rozwoju społeczności lokalnych. Fundacja realizuje programy w obszarach pomocy społecznej, edukacji oraz ochrony i promocji zdrowia. Za swoją działalność została wyróżniona Odznaką ”Przyjaciel Dziecka”, tytułem „Filantrop Krakowa A.D. 2014” i Medalem „50 Lat dla Zdrowia Dzieci” Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie.
Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, którzy przekazując 1% podatku dochodowego na rzecz Fundacji Tesco pomagają potrzebującym i razem z nami dziś dbają o lepsze jutro!
www.fundacjatesco.pl

Dane naszego OPP:

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję