Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

a) wsparcie osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, b) pomoc osobom niepełnosprawnym i dotkniętym chorobami, c\) upowszechnienie krajoznawstwa oraz organizowanie wypoczynku dzieci i młodzieży, d\) upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, e\) ochrona i promocja zdrowia, f) działalność oświatowa i wychowawcza, g) działalność kulturalna, h) ochrona środowiska, i) działalność dobroczynna, j\) promocja i organizowanie wolontariatu, k) rozwój przedsiębiorczości.

Dane naszego OPP:

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję