Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Stowarzyszenie Warto jest pomagać zajmuje się szeroko pojętą pomocą osobom potrzebującym. Wśród podopiecznych Stowarzyszenia są zarówno dzieci jak i dorośli. Pomoc odbywa się na zasadzie refundacji kosztów poniesionych w celach leczniczych, rehabilitacyjnych i innych niezbędnych w powrocie do zdrowia. Stowarzyszenie organizuje kilka akcji charytatywnych w roku. W okresie świąt Wielkanocnych rozdawane są paczki „Zajączki” dla dzieci z rodzin potrzebujących. Pod koniec sierpnia organizowana jest Akcja „Wyprawka” ułatwiająca maluchom rozpoczęcie nauki w roku szkolnym.
W grudniu w okresie Bożego Narodzenia cyklicznie odbywa się Akcja Warto jest pomagać - koncert kolęd z udziałem gwiazd, podczas którego zbierane są fundusze na leczenie chorego dziecka. Swoimi działaniami wzbudzamy zaufanie firm, instytucji, mediów, otrzymując niezbędne wsparcie.

Dane naszego OPP: