Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja „Oriflame Dzieciom” założona została w 2003 roku w celu wsparcia dzieci z rodzin zastępczych i rodzinnych domów dziecka. Przez szereg lat Fundacja współpracowała z dwoma partnerami: Fundacją „Przyjaciółka” i Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce, realizując między innymi takie inicjatywy jak Program „aKuKu” wspierający rozwój dzieci oraz spełniający ich marzenia.
Od 2017 roku Fundacja obejmie wsparciem kobiety przebywające w domach samotnej matki i innych całodobowych ośrodkach wsparcia oraz ich dzieci, w celu aktywizacji społecznej i zawodowej tej grupy beneficjentów. Zaproponowane zostanie kompleksowe wsparcie – poradnictwo, coaching i mentoring, które umożliwią kobietom wyjście z wyuczonej bezradności i znalezienie pracy, uruchomione zostaną również e-seminaria i dni kariery, które przybliżą kobietom pracę w strukturach firmy Oriflame. Zaproponowane zostaną stałe działania, które pozwolą na budowanie trwałej zmiany społecznej w tym obszarze.

Dane naszego OPP: