Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja wspomagała edukację lekarzy geriatrów i lekarzy specjalizujących się z geriatrii w Szpitalu Geriatrycznym im JP II w Katowicach przekazując literaturę fachową oraz materiały związane z nauczaniem geriatrii. Wolontariusze Fundacji wzięli udział w konferencji z warsztatami praktycznymi: “Neurodegeneracje 2016 ” 23/24.09.2016 Kraków oraz w szkoleniu MDS-ED Winter School of Young Neurologists. Aarhus, Denmark 26-28.02.2016 r. Fundacja na dniu otwartym w Brukseli 8 marca 2016 r. w projekcie AAL, zaprezentowała aplikację będącą efektem prac CBR przy Szpitalu Geriatrycznym im JP II w Katowicach: „Applications and devices supporting early diagnosis of movement and cognitive deficits in elderly that can be used in both homes and medical units.”.

Dane naszego OPP:

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję