Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Szlachetna PACZKA działa cały rok, aby przywracać godność najbardziej potrzebującym. Dzięki 1% podatku tworzymy m.in. nowe rejony Szlachetnej PACZKI w najdalszych zakątkach Polski, by pomagać ludziom, do których nikt jeszcze nie dotarł. Rozwijamy także specjalistyczne formy pomocy w ramach tzw. Paczek Plus. Paczka Lekarzy, Paczka Seniorów czy Paczka Prawników powstały, aby dzięki konkretnej pomocy rodziny mogły trwale wyjść z biedy.

W ubiegłym roku dotarliśmy do 112 nowych rejonów i połączyliśmy rekordowe 620 tys. osób. 12 tys. wolontariuszy dostarczyło Szlachetną PACZKĘ do ponad 14,5 tys. rodzin, a łączna wartość przekazanej pomocy wyniosła niemal 46 mln złotych. W Polsce nadal jednak 2 mln osób żyją w skrajnym ubóstwie. Wciąż są miejsca, do których chcemy dotrzeć z pomocą. Często to miejsca, do których nie dociera nikt inny...

Przekazując 1% podatku na Szlachetną PACZKĘ, pomagasz odzyskać potrzebującym wpływ na swój los, dajesz rodzinom nadzieję na zmianę. Przywracasz godność i marzenia...

Pani Irena. Ma 74 lata. W sklepie, do którego szła przez godzinę, wyciąga otwartą dłoń z monetami. Wylicza: - Chleb, woda, trzy znicze. W jej domu nie ma prądu, a znicze sprawdzają się lepiej niż świece. Nie gasną, kiedy przez zniszczone, drewniane ściany przedziera się wiatr. Chleb i woda, bo trudno o więcej, kiedy na przeżycie zostaje 11 zł dziennie.

Twój 1% podatku ma wpływ, aby zmieniać właśnie takie historie.

Dane naszego OPP: