Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Umacniamy współpracę z Polskim Związkiem Działkowców w celu pozyskania nadwyżek owoców i warzyw z przeznaczeniem dla placówek skupiających dzieci i młodzież niepełnosprawną . Nawiązaliśmy bardzo owocna współpracę z Firmą Bakalland z Warszawy , która przekazuje placówkom bezpłatnie żywność , np. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ciechanowie. Jest dalsza kontynuacja współpracy z Przedsiębiorstwem Rządu Flandrii , które przekazuje bezpłatnie gadżety na potrzeby organizowanych Festynów . Dobrze układa się współpraca z Fundac ją Holenderską " Pomoc Polsce " . Dowodem na to jest przekazanie kwoty 15.299,10 zł na zakup pompy insulinowej dla niepełnosprawnej dziewczynki z Mochowa . Wiceprezes Stowarzyszenia Jarosław Pardyka udziela bezpłatnie porad prawnych . Dzięki naszym staraniom wiele osób do lat 18 korzysta z leczenia i rehabilitacji w ramach NFZ w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Ameryce k/ Olsztynka . Podnosimy sprawy trudne wokół niepełnosprawnych na szczeblu parlamentarnym , rządowym i samorządowym .

Dane naszego OPP:

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję