Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Lubak, 9953

Kilka słów o beneficjencie

Michał Lubak
POMÓŻ MI STANĄĆ NA NOGI
Mam na imię Michał. Mam 20 lat i mnóstwo planów na przyszłość. W sierpniu 2018r wydarzył mi się nieszczęśliwy wypadek na rolkach, przez który złamałem kręgosłup. Diagnoza złamała mi serce, a świat runął w gruzach.
Lekarze zrobili wszystko co tylko mogli, jednak złamanie kręgosłupa wraz z porażeniem dolnych kończyn i niedowładem kończyn górnych brzmi dla mnie tragicznie. Zwracam się do wszystkich o dobrym sercu ‑ pomóżcie mi odzyskać zdrowie i przejść przez długi proces rehabilitacji, na który niestety brakuje mi środków. Rehabilitacja z fachową pomocą wyspecjalizowanych ośrodków oraz nowoczesny sprzęt (egzoszkielety itp.) w niedługim czasie po urazie mają bardzo duży wpływ na mój powrót do sprawności.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Lubak, 9953 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: