Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Piotrowski, 9924

Kilka słów o beneficjencie

Tymon Piotrowski
Cześć, jestem Tymon. Urodziłem się w styczniu 2018 r. z bardzo rzadkim zespołem genetycznym dyzostozą twarzowo-żuchwową typu Guion-Almeida. W pierwszych dniach życia przeszedłem operację ratującą życie.
Jakbym miał wymienić wszystkie problemy zdrowotne z jakimi się zmagam, zabrakło by mi tchu, a przy mojej wiotkiej tchawicy, problem z oddechem jest niewskazany. Mam niezły temperament i swoje zdanie w wielu kwestiach. Marzę o tym by jak inne dzieci samodzielnie jeść, biegać, słyszeć i móc się z nimi komunikować. Co martwi moich rodziców? Często choruję, moje życie to ciągłe pobyty w szpitalach, badania lekarskie i konsultacje. Wymagam specjalistycznej diety, stałej opieki kilkunastu specjalistów, a przede wszystkim rehabilitacji i terapii neurologopedycznej.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Piotrowski, 9924 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu i w walce o zdrowie.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: