Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Hubisz, 9902

Kilka słów o beneficjencie

Mam 15 miesięcy i nie znam życia bez bólu, bez takiego bólu, który rozrywa mi brzuszek, powoduje, że sinieją mi usta i przestaję oddychać, aby tylko nie bolało.
A to przez moje nerki i ciągłe zakażenia. Urodziłem się z dwiema nerkami a działa jedna i wszyscy chcą ją uratować, ale na leczenie potrzebuję pieniędzy. Codziennie jeżdżę na rehabilitację, przez zamartwicę okołoporodową, która spowodowała moje opóźnienie ruchowe. Jednak martwi mnie ta moja nerka. Lekarze z różnych klinik, do których jeżdżę próbują ją ratować, ale na to potrzebne są pieniądze.

Hubisz, 9902
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: