Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Brzozowski, 9811

Kilka słów o beneficjencie

Łukasz Brzozowski
WSPOMÓŻ ŁUKASZA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Łukasz ma 23 lata , jest po usunięciu guza mózgu.W wieku 8 lat przeszedł 3 operacje głowy oraz brzucha. Miał chemioterapię i radioterapię.
Od tego czasu ma niedowład czterokończynowy i porusza się tylko na wózku inwalidzkim. Na skutek operacji ma wadę wzroku, niedosłuch, bardzo duże skrzywienie kręgosłupa ale największym problemem z jakim się zmagamy jest padaczka lekooporna. Mimo stosowania kilku leków ataki są codziennie. Syn wymaga całodobowej opieki,jest niezdolny do samodzielnej egzystencji. W imieniu Łukasza bardzo proszę o wsparcie finansowe, abyśmy mogli korzystać z konsultacji lekarskich i innowacyjnych form leczenia.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Brzozowski, 9811 pomagacie Państwo Łukaszowi w codziennym funkcjonowaniu i w walce o sprawność.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: