Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Stałęga-Machała, 940

Kilka słów o beneficjencie

Ewa Stałęga-Machała
WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ
Na imię mam Ewa. 10 lat temu w wieku 31 lat przeżyłam udar krwotoczny. Moim marzeniem i celem jest powrót do życia sprzed wylewu, kiedy byłam aktywną matką i żoną.
Teraz moja codzienność to walka z lewostronnym niedowładem i stała rehabilitacja. Dzięki systematycznej terapii stan mojego zdrowia jest stabilny. Nie poddaję się i wiem, że ciężką pracą osiągnę upragniony cel. Postępy w leczeniu dokumentuję na blogu www.ewasm.pl
Przekazując 1 % podatku Fundacji Avalon z dopiskiem: STAŁĘGA-MACHAŁA 940, pomagasz mi w codziennym funkcjonowaniu, realizacji kolejnego turnusu rehabilitacyjnego oraz zakupie leków, które łagodzą ból i spastyczność mięśni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: