Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Krzyżanowska, 9286

Kilka słów o beneficjencie

Hejka, tu Hela. Mam 4 lata, jestem wcześniakiem i mam rzadką chorobę, związaną z delecją i duplikacją w 8 chromosomie. Abym mogła chodzić czy mówić potrzebuję intensywnej rehabilitacji i pracy ze specjalistami. Jestem wesołym przedszkolakiem, który uwielbia czytać bajki, bujać się na huśtawce, pływać, jeść lody i słuchać muzyki.
Najbardziej lubię spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną. Codziennie chodzę na zajęcia dodatkowe - fizjoterapię, terapię wzroku, zajęcia logopedyczne i z komunikacji alternatywnej. Korzystam z różnych sprzętów rehabilitacyjnych, które mi pomagają. To wymaga dużych funduszy, dlatego liczę na Twoją pomoc.

Krzyżanowska, 9286
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: